lukasz 26 pt
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piotrków Tryb
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FanFCB10
zobacz sobie źródło tej wiadomości, od tygodnia na telegazecie TVP jest napisane, że javier do nas przeszedł
0
dredowawrozka
Nie wiem czy chodziło Ci o angażowanie się w grę ofensywną czy defensywną zlatana, jeśli chodzi o obrone to jeszcze nigdy nie widziałem zlatana który tak dużo pracuje dla drużyny,biega, jak naciska obrońce wyprowadzającego piłkę, dużo było takich sytuacji że dzięki temu barcelona przechwytywała piłkę na 30,40 metrze przeciwnika, napewno inne zadania miał w interze i inne zadania w barcelonie, dużo osób powie ze to 9 wiec liczymy na jego gole, asysty, ja osobiście jestem zadowolony z gry ofensywnej bo do tego nas przyzwyczaił, ale napewno poprawił się w defensywie,i to również daje dużo pożytku barcelonie,